Zegar
Nawigacja
· Strona główna
· Koła zainteresowań
· MOW na mapie
· MOW w obiektywie
· Kruszwica - Perła Kujaw
· Forum
· Galeria zdjęć
· Szukaj
Aktualnie online
· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 674
· Najnowszy użytkownik: Malcolmei
Losowa Fotka
Struktura organizacyjna
Strukturę organizacyjną Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Kruszwicy tworzy zespół wychowawczy w składzie:

DYREKTOR: mgr Grzegorz Stasiak
WICEDYREKTOR: mgr Dorota Grabska
PEDAGOG: mgr Monika Budynek-Piasecka
PSYCHOLOG: mgr Justyna Śliwicka - Legumina

WYCHOWAWCY i NAUCZYCIELE

SZEŚĆ GRUP WYCHOWAWCZYCH:
(Każda grupa/klasa liczy od 8 do 12 wychowanek/uczennic)
Odział
„A”
I grupa wychowawcza
WYCHOWAWCY I GRUPY:

- mgr Rafał Piaskowski
- mgr Agnieszka Płocek
- mgr Joanna Stanna
- mgr Magdalena Czubachowska

II grupa wychowawcza
WYCHOWAWCY II GRUPY:

- mgr Joanna Wiśniewska
- mgr Justyna Klesyk - Olszewska
- Michał Cieślak
- mgr Katarzyna Mochalska

III grupa wychowawcza
WYCHOWAWCY III GRUPY:
- mgr Justyna Żabicka
- mgr Paweł Budner
- mgr Krzysztof Ratajczak
- mgr Aneta Dopierała

Odział
„B”
I grupa wychowawcza

WYCHOWAWCY IV GRUPY:
- mgr Dominika Biały
- mgr Agnieszka Drzewiecka
- mgr Piotr Woźniak
- mgr Krzysztof Pazderski

II grupa wychowawcza

WYCHOWAWCY V GRUPY:
- mgr Kinga Orawiec
- mgr Paulina Jabłońska - Nowicka
- mgr Anna Domalska
- mgr Krzysztof Kosiński

III grupa wychowawcza
WYCHOWAWCY VI GRUPY:
- mgr Dariusz Monkiewicz
- mgr Ireneusz Śmigielski
- mgr Paulina Gumula
- mgr Ilona Michalak

OPIEKUN NOCNY:
- Stanisław Kiszka - Arleta Piątkowska NAUCZYCIELE: - język polski: mgr Beata Szwagrowska, mgr Anita Woźniak - język rosyjski: mgr Anna Źmudziejewska, Teresa Tenerowicz - matematyka: mgr Izabela Bialik, mgr Joanna Kowalczyk - historia: mgr Monika Malinowska, mgr Artur Winiarczyk - przyroda: mgr Joanna Płodzidyn - Darabasz - wiedza o społeczeństwie: mgr Artur Winiarczyk - fizyka: mgr Ilona Dybicz - geografia: mgr Krzysztof Maszudziński - biologia: mgr Małgorzata Żbikowska - chemia: mgr Katarzyna Grabowska - informatyka: mgr Jerzy Ćwikła - muzyka: mgr Joanna Płodzidyn - Darabasz - plastyka: mgr Joanna Płodzidyn - Darabasz - technika: mgr Joanna Płodzidyn-Darabasz - wychowanie fizyczne: mgr Katarzyna Meller Lewandowska, Michał Cieślak - religia: mgr Artur Łuczak - praktyka (zajęcia warsztatowe): mgr Zofia Mrzygłód - zajęcia socjoterapeutyczne: mgr Halina Waszak - sztuka: mgr Joanna Płodzidyn - Darabasz - przyroda: mgr Joanna Płodzidyn - Darabasz - język angielski: mgr Patryk Glonek - zajęcia artystyczne: mgr Krzysztof Kosiński - wychowanie do życia w rodzinie: mgr: Małgorzata Żbikowska WYCHOWAWCY KLAS: - mgr Joanna Kowalczyk- wychowawca V/VI klasy szkoły podstawowej - mgr Joanna Płodzidyn -Darabasz - wychowawca klasy I - II A integracyjnej gimnazjum - mgr Izabela Bialik- wychowawca klasy I B / III A gimnazjum - mgr Beata Szwagrowska- wychowawca klasy III B gimnazjum - mgr Katarzyna Meller- Lewandowska- wychowawca klasy I B gimnazjum - mgr Katarzyna Grabowska – wychowawca klasy II B gimnazjum INNI SPECJALIŚCI: - GŁÓWNY KSIĘGOWY: Genowefa Awłas - REFERENT DS. PŁACOWYCH I SEKRETARIATU: Elżbieta Mazur - SPECJALISTA DS. OSOBOWYCH: mgr Zofia Krzewina - INTENDENT: Ewa Dudzińska - PRACOWNIK SOCJALNY- Marta Osięglewska - KONSERWATOR: Arkadiusz Dubicz Koła zainteresowań Survival, koło turystyki rowerowej : Dariusz Monkiewicz, Rafał Piaskowski Koło olimpijskie : Ireneusz Śmigielski Wolontariat : Paulina Gumula, Dominika Biały, Justyna Żabicka, Aneta Dopierała Koło dziennikarsko – redakcyjne : Ilona Michalak, Piotr Woźniak Rękodzieło: Paulina Jabłońska – Nowicka Koło kulinarne: Joanna Wiśniewska, Anna Domalska Koło muzyczne: Krzysztof Kosiński Drużyna Harcerska: Paweł Budner, Magdalena Dankowska , Kinga Orawiec Rozwój poprzez gry planszowe: Krzysztof Pazderski, Rafał Piaskowski Koło ogrodnicze: Krzysztof Ratajczak, Krzysztof Pazderski Koło filmowe „ FORUM” : Piotr Woźniak, Krzysztof Ratajczak Koło plastyczne: Justyna Klesyk – Olszewska, Agnieszka Drzewiecka Aerobik i trzymaj formę: Agnieszka Płocek Koło sportowe - Michał Cieślak, Siłownia – Joanna Stanna, Paulina Gumula Regionalistyka: Katarzyna Mochalska Koło teatralne: Aneta Dopierała Na terenie ośrodka funkcjonują również: Biblioteka: Magdalena Czubachowska, Piotr Woźniak Świetlica: Katarzyna Mochalska
Kontakt

Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy

ul. Kujawska 20, 88-150 Kruszwica

Powiat Inowrocławski
Kruszwica
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Kalendarz
Po Wt śr Cz Pi So Ni
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Desing created by Maron | Coded by Maron
Theme by Maron-Online
205,820 Unikalnych wizyt
Copyright MOW Kruszwica © 2010
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2014 by Maron.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL